Farm Frites is op zoek naar: Salesforce Administrator

Ben jij klaar voor een snelgroeiend internationaal familiebedrijf en wil jij de Salesforce-wereld veroveren. Dan zijn wij op zoek naar jou! Meer uitdaging, positieve impact op de wereld maken en vooral meer groei? Dan is deze vacature perfect voor jou, want jij wordt hier verantwoordelijk voor de kernapplicatie van onze organisatie.

 

Wij zijn op zoek naar een:

Salesforce Administrator

40uur p/w, locatie Oudenhoorn/Hellevoetsluis

 

Bij Farm Frites streven we ernaar om de lekkerste friet en aardappelspecialiteiten te maken. Met een wereldwijd bereik en innovatieve producten zijn we een toonaangevende speler in de food industrie. We zijn op zoek naar een enthousiaste Salesforce Administrator die klaar is om samen met het team de volgende fase van hun avontuur aan te gaan en het naar een ongekende hoogte te tillen!

Je rol:

Farm Frites is op zoek naar een getalenteerde Salesforce Administrator die verantwoordelijk zal zijn voor het optimaliseren van onze Salesforce-technologie en het verschil maken bij onze gebruikers. In deze rol werk je nauw samen met diverse teams om ervoor te zorgen dat Salesforce effectief wordt ingezet om onze groei doelen te ondersteunen.

Wij hebben recentelijk zowel Salesforce Manufacturing Cloud (Lightning) en Account Engagement (Pardot) geïmplementeerd. Het is de beste moment voor jou om nu in te stappen!

Verantwoordelijkheden:

Jij bent verantwoordelijk voor een efficiënt en effectief gebruik van het Salesforce.com platform voor alle gebruikers. Dit omvat:

 • Beheer van de Sales Cloud en Account Engagement omgeving;
 • Data Management;
 • Onderhouden en verbeteren van de Salesforce functionaliteiten;
 • Adviseren van interne stakeholders over de mogelijkheden van Salesforce;
 • Rapportage en analyse;

Scrum

Neemt actief deel aan scrumteams en scrumrituelen bij de implementatie van nieuwe functies binnen Sales Manufacturing Cloud en Account Engagement (Pardot).

 • Vertaal inzichten uit trainingen en klantinteracties naar waardevolle vereisten voor het verbeteren van het Salesforce-product;
 • Test verbeterde oplossingen samen met key users voordat deze in productie worden genomen;
 • Update testscenario's en zorg voor accurate documentatie en trainingsmateriaal;

Kortom:

 • Je ben verantwoordelijk voor het beheer, de configuratie en de optimalisatie van het Salesforce-platform.
 • Je werkt aan de dagelijkse vragen van de gebruikers tot het ontwikkelen van nieuwe of verbeterde processen binnen de Salesforce omgeving. Dit doe je met het interne Salesforce team en schakel je met alle afdelingen binnen het bedrijf.

Je team:

Werken bij Farm Frites IT betekent, opereren in een complex, vaak hectisch en uitdagend speelveld, met aandacht voor zowel ontwikkeling als beheer. Bij ons krijg je alle ruimte om initiatief te tonen en verantwoordelijkheid te nemen. We vinden het belangrijk om van elkaar te leren, altijd met de focus op resultaat. Onze afdeling bestaat uit 17 professionals, verdeelt over drie teams: het Business IT Team, Industrial IT Team en het IT Operations Team. Je wordt lid van het Business IT Team waar je samen met je collega’s werkt in goede kantoorruimtes en een fijne sfeer aan de groei van Farm Frites.

 

Opleiding en vaardigheden:

Opleiding:

 • Bachelor- of masterdiploma in bedrijfs- of IT-gerelateerd vakgebied. 
 • Minimaal 1 jaar ervaring als Salesforce Administrator
 • In bezit van een Salesforce Administrator certificaat;
 • Kennis van- en ervaring met sales-, service- en/of marketingprocessen, is een pre

Vaardigheden:

 • Begrijp het grote geheel, de logica en de intentie achter processen, ben een bedrijfsprocesgeoriënteerde denker, detailgericht en heb een hoog begrip van onze processen en de reden ervan;
 • Uitstekende communicatie- en trainingsvaardigheden.
 • Ervaring met agile en scrum methodologieën.
 • Probleemoplossend vermogen en klantgerichte instelling.

Ben jij een Farm Friter?

Bij Farm Frites werk je in een warm familiebedrijf met agrarische roots. Ben jij net als je nieuwe collega's een echte Farm Friter? Check het!

 • je houdt van korte lijnen, snel schakelen en resultaat
 • je denkt no-nonsense en beslist met je nuchtere verstand
 • je voelt je thuis in een hecht team en werkt graag samen
 • je denkt in creatieve oplossingen en zet die graag om in acties
 • je houdt van je vak, de natuur en van voeding

Wat bieden wij jou?

Bij Farm Frites bieden we een dynamische en ondersteunende werkomgeving waar je je vaardigheden kunt ontwikkelen en bijdragen aan onze voortdurende groei. Als Salesforce Administrator speel je een cruciale rol in ons team en krijg je de kans om innovatieve oplossingen te implementeren die onze bedrijfsprocessen verbeteren.

Interesse? Stuur je sollicitatie en word onderdeel van het team dat bijdraagt aan het succes van Farm Frites!

Hoe solliciteer je?

Je kunt solliciteren via de link op de website https://www.werkenbijfarmfrites.com/vacatures inclusief CV en motivatiebrief. Voor meer informatie kun je ons Recruitment Team mailen via Recruitment@Farmfrites.com

Acquisitie op onze vacatures wordt niet op prijs gesteld.

Farm Frites

Onze sollicitatieprocedure

Lijkt het je leuk om bij Farm Frites te werken? Dan zien we jouw sollicitatie graag tegemoet! Zo werkt het:

Welkom in onze wereld…

Een wereld die geheel gewijd is aan de aardappel en de talloze mogelijkheden van dit veelzijdige gewas. Al ruim 40 jaar leggen wij ons toe op de ontwikkeling van allerlei bevroren en gekoelde aardappelproducten. Producten waaraan wij in veel landen onze toonaangevende marktpositie danken. Wij hebben dit vooral bereikt door onze passie voor kwaliteit. Ook in de toekomst zal die passie ons fundament blijven. Een passie die begint bij de aardappelen van Europa, het Midden-Oosten en Zuid-Amerika en eindigt op de borden van consumenten over de hele wereld.

Meer over werken bij Farm Frites

Onze vacatures Over ons Contact